Blogas

Prasmingi žodžiai išleistuvių proga

pateikė Ieva Galvydytė įjungta May 12, 2023

Prasmingi žodžiai išleistuvių proga

 
Apdovanokite mokytojas ir auklėtojas didžiuliu dėkingumu už nuostabų indėlį vaikų ugdyme ir skirtą meilę kiekvienam iš jų. 

 

5 dalykai, už kuriuos norime Jums padėkoti:

1. GERUMO GALIA. Jūs visuomet buvote maloni, supratinga ir užjaučianti. Jūsų pavyzdžiu vaikai sužinojo, kaip svarbu rodyti meilę, supratimą.

2. BENRAVIMAS. Visada buvote dėmesinga kiekvienam vaikučiui, jų problemoms. Jūsų dėka vaikai su dideliu malonumu keldavosi ankstyvais rytais ir su šypsenomis keliaudavo į darželį.

3. KANTRYBĖ. Jūsų draugijoje vaikai visada stengdavosi būti atkaklesni – išmoko patys užsisegti užtrauktuką, užsirišti batų raištelius, susitvarkyti ir laikyti daiktus jiems skirtoje vietoje.

4. ATLEIDIMAS. Jūs mūsų vaikus mokėte, kad negalima laikyti pykčio. Jūsų gebėjimas išmokyti atleisti kitam, net tada, kai tai padaryti yra sunku, pavertė vaikus užjaučiančiais ir supratingais žmonėmis.

5. LAIKAS. Jūsų dėka mūsų vaikai šiandien sugeba mokytis iš vyresnio, globoti jaunesnį ir gerbti suaugusį. Šiandien jie yra pasiruošę keliauti į naujų iššūkių kupiną gyvenimo etapą.

__________

Dalinote saulę, tokią didelę ir šviesią, kiekvienam po lygiai į mažą delniuką. Išmokėte mokytis iš vyresnio, globoti jaunesnį ir gerbti suaugusį.

__________

Auklėtoja, kaip ir šeima, vaikui yra ugdymosi pavyzdys. Ji priima kiekvieną vaiką kaip asmenybę, išgirsta jį, moko tvarkos, atsakomybės, draugiškumo. Auklėtoja padeda tėvams geriau suprasti savo vaikų poreikius. Stengiasi kiekvienam duoti kuo daugiau meilės, švelnumo ir pagarbos.

__________

Darželis

Vaikučių atėjimas į darželį dažnam iš jų yra tarsi pirmasis išsiskyrimas su mama, namais, mylimais žaisliukais, savo įpročiais. Tai visiškai naujas gyvenimo etapas, kuriame nauja, neištirta aplinka ir nepažįstami žmonės. Atėjus į grupę pirmosiomis dienomis matyti didžiules vaikų akytes, kažko ieškančias – mamos, šilumos ar apkabinimo...

__________

Mokytoja 

Auklėtojų pagalba, kiekvienas vaikas čia atranda savo erdvę ir draugus. Jų dėka mažyliai išmoksta suvokti save ne kaip visatos centrą, o kaip vieną iš daugelio, išmoksta derinti savo veiksmus, laikytis reikalavimų ir taisyklių, suvokti kitų žmonių poreikius, tapti savarankiškesniais ir žingeidžiais. Kokiomis gražiomis švetėmis virsta auklėtojų organizuojami renginiai... Dalyvaujant juose pamatai iš laimės spindinčias vaikų akis ir supranti, kiek daug čia įdėta darbo, pastangų ir užsispyrimo, kad pasiekti tokį rezultatą.

  

Dovana išleistuvių proga. Dovana auklėtojai. Dovana mokytojai išleistuvių proga

Auklėtoja - tai žmogus, gebantis įsileisti, suprasti, išmokyti ir paleisti.

__________

Mokytoja - tai žmogus, dalinantis saulę: didelę, šviesią ir kiekvienam po lygiai

__________

Ketverių metu žingsniai nutilo už durų,
Tyliai sėdime suole, rimties paliesti,
Išgaravo šėliojimas, juokas pritilo:
- Kas nutiko? - paklausė kreida nedrąsi.
Ach, sena baltanose, vaikystės bičiule,
Jau nebetelpam suole, išaugom kėdes.
Jau kvailiot šioje klasėje laiko neliko,
Kitąmet čia sėdės pirmokėliai, o mes
Tik svečiais beužklysim, suradę minutę.
Vis toliau ir toliau nuo vaikystės šalies –
Štai todėl šiandien mes truputėlį nuliūdę,
Lik sveika, mano klase pirmoji. Sudie.

Ilona Urbonavičiūtė – Bumblauskienė

__________

Nulipdyti gražią statulą ir įkvėpti jai gyvybę – kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip nulipdyti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą – dar kilniau.

V.Hugo

__________

Miela mokytoja, 

Būkit visada tokia, kokia šiandieną esat, savo pavyzdžiu mokanti mažuose darbuose žmogiškos didybės. Būkit laiminga kasdieninių darbų sūkuryje išsaugojusi šventą pareigos jausmą ir širdies gerumą.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.