Ką reiškia "Žurnalo maketas"?

Tai mūsų kurti, unikalūs žurnalų šablonai, kurių pagalba nesudėtingai galima susikurti personalizuotą žurnalą pačiam. Žurnalo puslapiai jau užpildyti prasmingu turiniu, tad į maketą tereikia įkelti savo norimas nuotraukas.

Kaip naudotis žurnalo maketu?

1. Įsigijus patikusį žurnalo maketą susikurkite Canva paskyrą. Tai yra visiškai NEMOKAMA.

2. Įsikelkite norimas naudoti nuotraukas ir patalpinkite jas į mūsų makete pateiktus nuotraukų rėmelius. 

3. Maketas jau užpildytas prasmingu turiniu, tad sukti galvos ką parašyti jums nebereikės. Galite keisti tekstus, pavadinimus, spalvas, šriftus ir kt. Esant poreikiui turinį koreguoti - lengvai keiskite jį savo norimu. Tam pridėsime sąrašą idėjų. 

4. Baigę kūrimo procesą, persiųskite žurnalą mums peržiūrėti. Esant poreikiui maketą pakoreguosime ir, pasirūpinę kokybiška spauda, greitai pristatysime.

Atlikus mokėjimą detalią instrukciją kaip naudotis maketu persiųsime jums el. paštu.

Kas sudaro žurnalo maketo turinį?

Kiekvienas žurnalo maketas yra užpildytas prasmingu turiniu: individualiai kurti tekstai, įvairios mintys, frazės, svarbios datos bei kiti elementai, labiausiai atspindintys Jūsų pasirinktą žurnalo temą. Esant poreikiui, turinį lengvai galite koreguoti pagal save.

Kiek laiko užtrunka pasigaminti žurnalą, naudojantis žurnalo maketu?

Viskas priklauso nuo to, kaip greitai užpildytą maketą nuotraukomis persiųsite mums. Jo sulaukę, maketą pakoreguosime ir atspausdinsime tą pačią arba kitą dieną.

Kaip vyksta individualaus personalizuoto žurnalo užsakymas?

1. Pateikite užsakymą pasirinkę skiltį "Individualūs užsakymai".

2. Apmokėjus užsakymą, gausite klausimyną (Google formą), kurį užpildžius, pradėsime Jūsų žurnalo maketavimo darbus.

3. Remiantis Jūsų pateikta informacija, sumaketuotą žurnalą atsiųsime peržiūrai ir, tik patvirtinus galutinį maketą, jį kokybiškai atspausdinsime ir išsiųsime Jums.

Kas sudaro klausimyną, gautą po užsakymo?

Informacija apie žmogų, kurį ketinate nustebinti: vardas, pavardė (jeigu norite naudoti), metai, svarbios datos bei reikšmingi gyvenimo įvykiai, pasiekimiai, kuriuos norėtumėte akcentuoti atraštėse ar turinyje. 
Taip pat sveikinimas, palinkėjimai, kuriuos norėtumėte pridėti nuo savęs bei nuotraukos turiniui užpildyti.

Kiek nuotraukų reikia individualiam užsakymui?

Kuo daugiau! Atliekant individualaus žurnalo užsakymą, tobulam žurnalo paruošimui rekomenduojame pridėti nuo 20 iki 50 nuotraukų.

Kiek laiko užtrunka atlikti individualų užsakymą?

Individualaus žurnalo užsakymui atlikti skiriame 3-7 dienas. Per šį laikotarpį pilnai paruošiame žurnalo maketą, pasitvirtiname su klientu, jį atspausdiname ir išsiunčiame Jums.

Ar galima naudoti savo tekstus?

Žinoma ir netgi labai rekomenduojame! Kuriant personalizuotą žurnalą, asmeniškai parašyti tekstai, mintys ar prisiminimai tik dar labiau sustiprina emociją.