Beontop.lt

Beontop.lt - tai naujas prekinis ženklas su visiškai unikalia dovanos idėja. Kuriame personalizuotus žurnalus, į kuriuos sutalpiname pačias gražiausias, jautriausias bei įsimintiniausias gyvenimo akimirkas. Kartu akcentuojame svarbius žodžius bei įsimintinas datas. Tai dovana, kuri ne tik maloniai nustebina ją gavusį, tačiau ir palieka įspūdžių visam gyvenimui!

Mūsų istorija

Lygiai prieš 6 metus susitikinėjau su dabartiniu savo gyvenimo žmogumi. Ilgi pasivaikščiojimai lydimi įvairiausių pokalbių, netikėtos išvykos bei naujos patirtys kūrė labai gražios draugystės istoriją. Nusprendus su draugėmis vasarai išvykti į Jungtinės Valstijas, turėjau atsisveikinti ne tik su artimiausiais šeimos nariais, tačiau ir su juo.

Lėktuvui pakilus staiga gaunu iš vienos draugės žinią, kad ji nori man kažką perduoti. Mano rankose - žurnalas. Jo viršelyje pozuoju aš kartu su juo. Žurnale pilna įvairiausių prisiminimų, akcentuotų datomis, prasmingų žodžių ir širdžiai malonių vaizdų. Tai dovana, kuri tiesiogine ta žodžio prasme atėmė žadą. Pirmiausia dėl to, kad suvokiau kiek čia sudėta darbo ir meilės! Tai yra viena prasmingiausių dovanų, gautų iki šiol. Net ir po 6 metų, žurnalas mūsų namuose sulaukia itin didelio susidomėjimo. Jį visuomet malonu paimti į rankas, parodyti ir grįžti prisiminimais atgal.

Šios emocijos lydimi esame sukūrę keletą personalizuotų žurnalų savo artimiesiems gimtadienio, vestuvių, krikštynų bei santuokos metinių proga. Pajutę šios dovanos unikalumą ir išliekamąją vertę, nusprendėme užsiimti personalizuotų žurnalų kūrimu. Kartu su draugu kursime istorijas, kurios liudys ne tik apie gražius prisiminimus, tačiau ir begalinę meilę, dėkingumą bei tarpusavio ryšį.